31 Ekim 2014 Cuma

Mirsis Bilgi Teknolojileri, PMI Türkiye Profesyonel Gelişim Aktivitesinde Sektör Çalışanları ile Bir Araya Geldi

Mirsis Bilgi Teknolojileri, teknoloji ve bilişimin alanlarında kendini geliştiren ve sektördeki ilişkilerini her daim stratejik bir yaklaşım ile ele alan bir çalışma kültürünü benimsemiştir. Bu anlayış çerçevesinde Mirsis Bilgi Teknolojileri çalışanları; dün akşam gerçekleştirilen PMI Türkiye Profesyonel Gelişim Aktivesinin İstanbul’daki etkinliğine katılarak, sektörün nabzını tutmaya devam etti.
Mirsis Bilgi Teknolojileri Kalite Uzmanı Berrin İzci

PMI Türkiye Profesyonel Gelişim Aktivitesi, PwC Türkiye ofisinden Alican Zorbozan’ın dünya çapında yapılan “Global Portföy ve Program Yönetimi Anketi’’ sonuçları ile başladı. Proje yöneticileri ve CIO’ların katılım sağladığı ankette değişim ve dönüşüm esas alınarak oluşturulan anket soruları ile kurumların proje yönetim prensipleri ve deneyimleri tartışıldı.

PwC Danışmanlık Hizmetleri Müdürü Alican Zorbozan

Etkinliğin ilerleyen saatlerinde Mirsis Bilgi Teknolojileri Kalite Uzmanı Berrin İzci, proje yönetim süreçlerinde diğer bir prensip olan ve Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin proje yönetim süreçlerini de organize eden Yetenek Olgunluk Modeli CMMI hakkında genel bir sunum gerçekleştirdi. Soru cevap şeklinde ilerleyen geceye bilişim, finans ve telekomünikasyon alanlarında çalışan yaklaşık 50 kişilik bir katılımcı grubu eşlik etti.

PMI Türkiye Direktörü - Mirsis Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi Süleyman Çavuşoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder