25 Eylül 2014 Perşembe

25 Eylül – 1 Ekim Yangından Korunma Haftası

25 Eylül ve 1 Ekim haftası yangına ve yangının olası etkilerine dikkat çekmek için yangından korunma haftası olarak bilinmektedir. Geçtiğimiz günlerde Mirsis Ataşehir Ofis içerisinde düzenlenen hizmet sürekliliği kapsamında  yapılan yangın tatbikatı ile olası kötü sonuçların engellenmesi hedeflenmiştir.

İş güvenliği uzmanımızın bilgi ve tecrübeleri dahilinde; Ataşehir ofisin mutfak kapısı önünde gerçekleştirilen tatbikat öncesi, alarmlar aktif hale geçirilerek binanın 2 dakika içerisinde boşaltılması planlanmıştır. Ataşehir ofis çalışanları arasından seçilen bir grup ile yangın anında müdahalenin nasıl yapılması gerektiğini yine İş Güvenliği uzmanımız uygulamalı olarak ofis çalışanlarımıza göstermiştir.


İnsan Kaynakları müdürümüz Ali İhsan Bey’in de içerisinde bulunduğu grup, bir teneke kutuda çıkartılan yangını başarıyla söndürmüş ve hizmet sürekliliği kapsamında alınan eğitimi uygulamalı olarak gerçekleştirmiştir.
İş Güvenliği Uzmanımıza verdiği eğitim ve bilgilendirme için teşekkürlerimizi sunuyor, doğal afet ve yangınların bizlerden uzak olmasını diliyoruz.


Mirsis Bilgi Teknolojileri


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder