10 Temmuz 2014 Perşembe

Mirsis Bilgi Teknolojileri, "Türkiye’nin En Büyük 500 Bilişim Şirketi" araştırmasında 175. ‘’Danışmanlık Hizmeti" kategorisinde ise 8. seçildi.

Interpromedya i-Research'in (Araştırma Merkezi) Türkiye bilişim sektörüne ilişkin referans araştırma kabul edilen Bilişim 500 araştırması sonuçları, bu yıl 15'inci kez TİM Maslak Show Center’da düzenlenen törenle açıklandı. Mirsis Bilgi Teknolojileri, yapılan araştırmada "Danışmanlık Hizmeti" ve "Bilgi Teknolojileri" kategorilerinde sıralamaya dahil edildi.

Bu yıl ilk kez bilgi ve iletişim teknolojileri alanında sıralamanın ayrı olarak değerlendirildiği araştırmada, bu iki ana kategori altında 9 alt kategori ve 36 ürün ve hizmet kategorisi yer aldı. Törende, 2013 yılı net satış gelirlerine göre ilk 10'a giren şirketlerin yanı sıra donanım, yazılım, hizmet ve özel bölüm başlıkları altındaki kategorilerin birincilerine plaket verildi.

Mirsis Bilgi Teknolojileri Yönetici Ortağı Gül Düzgider, tören sonrasında yaptığı değerlendirmede, teknoloji danışmanlığı ve proje yönetiminde müşterinin isteklerini mümkün kılmak ve çözüm üretmek anlayışı ile hareket ettiklerini belirterek, Türkiye'nin bilişim teknoloji sektörüne katma değer sağlayan bir şirket olmanın gurur verdiğini, iki kategoride birden alınan başarı sıralamalarında deneyimli teknoloji ekibi ve idari kadronun yer aldığını belirtti.


Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin hizmet kalitesi çerçevesinde müşterilerine etkili danışmanlık hizmeti sunmak ve teknoloji ihtiyaçlarına anında çözüm olmanın vizyonlarını oluşturduğunu belirten Mirsis Yönetici Ortağı Ece Kutlucan, ‘’Danışmanlık hizmeti kategorisinde ilk 10’da yer almak mutluluk verici. Teknoloji Danışmanlığı hizmetimiz artan kalite standartları ve CMMI olgunluk modeli çevresinde günden güne gelişmekte olup amacımız, müşterilerimize etkin teknoloji çözümleri sunmaktır.’’ ifadelerini kullandı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder