30 Mayıs 2014 Cuma

Mirsis İK Departmanı Proje Yöneticiliği Eğitiminde Bir Araya Geldi!

CMMI olgunluk modeli çerçevesinde İK süreçlerinin geliştirilmesi ve hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla İnsan Kaynakları çalışanlarına özel gerçekleştirilen ‘Proje Yöneticiliği’ eğitimi 22 Mayıs Perşembe günü Mirsis Ataşehir ofiste düzenlendi.

Kıdemli Proje Yöneticimiz Sayın Burak Acar‘ın eğitmenliğini yaptığı toplantıda; proje yöneticilerinin yetkin özellikleri, başarılı bir proje sürecinin aşamaları, kalite anlayışı, risk yönetimi ve ölçme değerlendirme gibi başlıklar üzerinde duruldu. Kaliteli hizmet politikası çerçevesinde proje yönetim süreçlerinde yönetici ve personelin karşılaşabileceği sorunlar, bu sorunlar karşısında alınması gereken tedbirler gibi konu başlıklarına değinildi. Toplantının ilerleyen  saatlerinde ise Seçme ve Yerleştirme uzmanlarının proje ekiplerini oluşturma sürecinde adayda olması gereken beceri ve yetkinliklerinin projeye katkısı üzerine konuşuldu.


Mirsis Bilgi Teknolojileri İK departmanı çalışanlarımız, gerçekleşen bu eğitim ile hizmet sürekliliğini geliştirerek bir eğitimi daha geride bırakmış oldu.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder