25 Nisan 2014 Cuma

Mirsis Ofis Personelleri Takım Çalışması Eğitiminde Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz hafta sonu Şile Gardens Hotel’de gerçekleşen ‘’Takım Çalışması Eğitimi’’nde Mirsis Ataşehir ofis personelleri başarılı bir etkinliği daha geride bıraktı.

Çalışanlarının gelişimine destek olmak amacıyla 19 Nisan Cumartesi sabahı Mirsis ofis önünden kalkan aracımız ile saat 9.00 sularında Şile Garden Hotel’e ulaşıldı. Keyifli bir  yolculuğun ardından eğitimciler ile tanışılarak, danışmanlık firmasının hazırlamış olduğu takım çalışması sunumuna başlandı.

Eğitim süresince iletişim, ekip ve takım ruhu gibi konu başlıkları üzerinde durularak, Mirsis’in vizyon ve misyonu bir kez daha hatırlandı. 6’lı, 3’lü ve 2’li gruplar ile gerçekleştirilen Outdoor - Indoor eğitimlerinde ekip sinerjisi yaratma ve ekip çalışmasından üst düzeyde faydalanma stratejileri anlatıldı.

Havanın da güzel olmasını fırsat bilen Mirsis çalışanları, yöneticileri ile birlikte keyifli bir hafta sonu eğitimini gerçekleştirmiş oldu. Katılım ve ilgileri için tüm çalışanlarımıza teşekkür eder, hedeflere rahatlıkla ulaşılabilen güzel günler dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder