28 Mart 2014 Cuma

Kurumsal Katılımcı Mirsis, Dünya Saati Hareketi’ne VARIM! diyor


Mirsis Bilgi Teknolojileri çevre politikası doğrultusunda, geliştirdiği ürün ve sunduğu hizmette de çevreyi korumayı kendine görev edinmiştir. Bu doğrultuda WWF-Türkiye tarafından 2008 yılından beri yürütülen Dünya Saati Çevre Hareketi’ne Kurumsal Katılımcı olarak Mirsis de VARIM! dedi.

Mirsis Bilgi Teknolojileri, gezegenimizin karşı karşıya olduğu, başta iklim değişikliği  olmak üzere çevre sorunlarıyla mücadele etmek için bu harekete sizlerin de desteğini bekliyor.

 
Dünya Saati Hareketi


Dünya Saati Nedir?
Avustralya’da 2007 yılında başlatılan, binlerce kurum ve milyonlarca insan ile birlikte sembolik yapıların ışıklarını bir saatliğine kapatarak, iklim değişikliğiyle mücadele için tüm dünyaya önemli bir mesaj veren, dünyanın en büyük çevre hareketi olarak anılan bu hareket 2007 yılından sonra hızla büyüyerek yedi kıtayı bir araya getirdi. 150’den fazla ülkede milyonlarca kişinin katılımıyla rekora imza atan Dünya Saati Hareketi, Türkiye’de çok sayıda valilik, kurum, birey ve sembolik yapının katılımıyla da desteklendi.

Siz de bu harekete destek olmak istiyorsanız 29 Mart 2014, Cumartesi Saat: 20.30-21.30 arasında ışıklarınızı bir saatliğine kapatabilirsiniz. Dünya Saati Hareketine VARIM! demek için: http://www.dunyasaati.org/#

Unutmayalım ki gezegenimiz hepimizin. İyi hafta sonları..

 
Mirsis Bilgi Teknolojileri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder