6 Haziran 2013 Perşembe

Mirsis Yapı Kredi Bankası Next Step toplantısında Sosyal Medya Analitiği Konulu Sunumuyla Dikkat Çekti...


BT Haber tarafından düzenlenen, Yapı Kredi Bankası Gebze Bankacılık Üssü’nde gerçekleşen teknoloji yaklaşımları konulu etkinlik 31 Mayıs tarihinde gerçekleşti.

Etkinlik iki bölümden oluşmakta olup ilk bölümünde Yapı Kredi Bankası’nın üst düzey yöneticileri tarafından çeşitli konularda sunumlar yapıldı.

İkinci bölümde ise, katılımcı firmaların sunumlarına yer verildi. Mirsis Bilgi Teknolojilerinden İş Geliştirme Uzmanı Duygu Teke ve Yazılım Uzmanı Bilgehan Palalıoğlu tarafından gerçekleştiren “Sosyal Medya Analitiği” konulu sunum ilgi topladı.

Duygu Teke; sosyal medya ve sosyal medya analizinin önemine ve faydalarına değinirken, Sosyal Medya’nın gelişen Dünya’ya yön veren yaşam şekli olduğuna dikkat çekti.

Bilgehan Palalıoğlu ise, sosyal medya takip araçlarının detaylarından ve özelliklerinden bahsetti. Sunumun sonunda Yapı Kredi Bankası için hazırlanmış analize de değinen Palalıoğlu, sosyal medya takip aracının sentimental yapıda olması, kriz yönetimi, puanlandırma gibi özelliklere sahip olmasının fark yaratacağını belirtti.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder