22 Nisan 2013 Pazartesi

BT profesyonellerine kariyer ve eğitim fırsatı Mirsis akademi ile gerçekleşiyor !!! 
Bireylere ve kurumlara yönelik, BT Yönetişimi (IT Governance), İş Analizi Yönetimi, Proje Yönetimi ana konu başlıkları altında teknik eğitim programları ile birey ve kurumların teknik olgunluklarının ve yetkinlerinin gelişimini amaçlayan Mirsis Akademi eğitimleri devam ediyor.

Bilgi teknolojileri alanında yaşanan hızlı gelişmeler sonucunda, iş analisti, test uzmanı ve proje yönetimi konu başlıklarında artan kaynak ihtiyacına paralel olarak, eğitim ihtiyaçları da artmaktadır. Mirsis Akademi, sektörün  ihtiyaçlarından yola çıkarak, eğitimlerini bu doğrultuda kalite odaklı olarak yürütmektedir.

Mirsis CEO’su Gül Dizgider Mirsis Akademi ile ilgili şu açıklamayı yaptı;
“Teknoloji eğitimlerinde çoğunlukla bireylerde uzmanlık ve sertifikasyona dayalı eğitim programları ön plana çıkmakta. Teknik olgunluk seviyelerinin belirli bir ölçeğin üzerine çıktığı kurumlarda ve bu kurumların çalışanlarında, uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra, bilgi teknolojileri yönetişimi, iş analizi - test yönetimi ve proje yönetimi eğitim taleplerinin olduğunu gözlemliyoruz.

Bilgi teknolojileri alanında hizmet sağlayıcı konumunda bir firma olarak, Mirsis Akademi çatısı altında bireylere ve kurumlara yönelik teknik eğitim programları oluşturduk. Mirsis Akademi eğitimi programları, konu başlıklarında kabul görmüş belli başlı metodolojileri (COBIT, ITIL, PMI, IIBA, Bahman, ISTQB) referans almaktayız. Eğitim programlarımız çerçevesinde bireylerin ve kurumların teknik olgunluklarının ve yetkinliklerinin gelişimini amaçlıyoruz.”


Mirsis Akademi, bilgi teknolojileri alanında, iş analizi yönetimi, test yönetimi ve kalite, model bazlı iş analizi teknikleri, proje yönetimi - pmp, hizmet yönetimi - ITIL, COBIT, implementing cobit, bilişim hukuku ve mobil tabanlı yazılım geliştirme konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyor.
Eğitim programlarının detaylı bir şekilde açıklandığı eğitim kataloglarına ve eğitim takvimine Mirsis Akademi web sitesi www.mirsisakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder