11 Mart 2013 Pazartesi

Mirsis, finans sektörü için geliştirdiği ürünler ile zaman tasarrufu sağlıyor… 
 

 
Kuruluşundan bu yana hızlı bir büyüme gerçekleştirerek kurumlara BT projeleri ve yazılım ürünleri hizmeti sunan Mirsis, yazılım ürünleri hizmetiyle efor ve zamandan tasarrfuf sağlayarak, kurumlara rekabet avantajı sağlıyor.

Audıt-T  kontrol ve bulgu yönetimi adı altında kullanıcılara sunulan ürün, denetim kontrolü  ve bulgu takibi konularında üstün özelliklere sahip olup,  denetim sonrası bulguların takibi odaklı olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş bir araç olma özelliği taşıyor.

Audıt-T,  standartlara uyumluluk takibi nedeniyle dış denetimden geçen firmaların ve iç-dış denetimden geçen kurumların denetim sonuçlarını bulgu seviyesinde takip etmelerine olanak sağlıyor. Denetim sonuçlarının genel durumunu görmeyi ve bir bakışta standartlar ile ilgili bulguları takip etmeyi kolaylaştırıyor.

Sağlanan tüm fonksiyonlar göz önünde bulundurulduğunda Audıt-T ile dokümanlar üzerinden yapılan denetim takiplerinin, elektronik ortamda yapılarak daha esnek bir yapı üzerinde takibine olanak sağladığı dikkat çekiyor.

Audıt-T ile kurumlar denetim sonuçlarında oluşan bulguları sistemsel olarak takip ederken, sonrasında alınacak aksiyonlarla ilgili planlama yapma imkanına sahip oluyor. Böylece standartlara uyum için harcanan efordan tasarruf ediliyor. Kullanıcıya sunulan raporlama mekanizması sayesinde küçük bir eforla bulgular dokümanlaştırılarak, zamandan tasarruf sağlanıyor.

Siz de bir bakışta standartlar ile ilgili bulgularınızı görebilmek ve takip etmek istemez miydiniz?

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder