15 Ağustos 2012 Çarşamba

Office 2013 Denemeye Hazır

Microsoft son günlerde bütün ürünlerini bir bir yeniliyor. Bu ürünlerin arasında Windows üzerinde geniş bir yer tutan Office yazılımı da yer alıyor.

Microsoft, Office’in son versiyonu Office 2010 üzerinde gerçekten çok çalışmış ve uygulamaları çok hızlı çalışır hale getirmişti. Artık Office 2010 geride kaldı diyebiliriz çünkü yeni sürüm Office 2013 yolda.

Microsoft, Windows 8 ile birlikte piyasada olması beklenen bu yeni Office sürümü için çok hızlı çalışıyor. Office 2013 ile artık geliştiriciler de Windows 8 uygulamalarında bu uygulamaların parçalarını kullanabilecekler. Uygulamalar dokunmatik ara yüze daha uygun olacaklar ve elbette çok daha hızlı. Artık bulut (SkyDrive) ile de çok kolay çalışabiliyorsunuz. Direkt olarak buluttan dosya açabiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Şu anda Microsoft bu yeni yazılımı yani Office 2013 Tüketici Ön gösterimini denemek isteyenler için bir önizleme sayfası açtı.  Sayfada Office 2013 Tüketici Ön gösterimi için 3 farklı sürüm belirtiliyor. İlki standart kullanıcılar için olan dağıtım Office 365 Home Premium Preview, küçük iş yerleri için Office 365 Small Business Preview ve son olarak da büyük işletmeler için Office 365 ProPlus Preview.

İşte Office 365 Tüketici Gösterim sürümlerinin linkleri:

Office 365 Home Premium Preview
Office 365 Small Business Preview
Office 365 ProPlus Preview

Listeden size uygun olanı seçip online olarak kuruluma devam edebilirsiniz. Windows 8 kullanıyorsanız her şey daha kolay. Microsoft hesabınızın bilgileri daha kolay aktarılıyor ve buluta kaydetme gibi işlevler daha hızlı halledilebiliyor. Bu yeni sürümü mutlaka deneyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder