23 Temmuz 2012 Pazartesi

Acronis


Acronis Backup & Recovery 11 Server for Windows, Acronis patentli disk imajı alma programı Acronis True Image’ın fiziksel ve sanal ortamlar için geliştirilmiş versiyonudur.

Windows sunucu ortamlarındaki back up (yedekleme) ve onarma süreçlerini çok kolaylaştıran ve otomatik hale getiren bu Windows Sunucu Yedekleme uygulaması ile tahrip olmuş sunucu ve çalışma ortamlarında (workstation) yaşayacağınız zararı en azda tutabilirsiniz.

Acronis Backup & Recovery 11 Server for Windows ile işletim sistemi, uygulama ve tüm veriyi dakikalar içinde kurtarıp yeniden yükleyebilirsiniz. Her faaliyet alanında çalışmakta olan tüm büyüklükteki işletmeler için geliştirilmiş olan program ile aynı anda binlerce makinayı kontrol altında tutmak mümkündür.

Acronis Backup & Recovery 11 Server for Windows işletmelere; veri kopyalama, gelişmiş güvenlik, işlem kontrol paneli, isteğe göre yönetim gibi özelliklerle birlikte gelişmiş veri yedekleme (back up) ve sistem kurtarma imkanı sunar.

Acronis Backup & Recovery 11 Server for Windows, Windows sunucu sistemleri için geliştirilmiş bir veri yedekleme ve veri kurtarma uygulamasıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder