25 Mayıs 2012 Cuma

İş Analizi Eğitimi, Test Yönetimi ve Kalite Programlarımız


Mirsis Akademi olarak İş Analizi Yönetimi eğitimlerimizde, İş Analizi metodoloji ve tekniklerinde uzmanlaşmayı,  projelerin başarıya ulaşması için analiz aşamasında kullanılması gereken dünyada kabul edilmiş en iyi uygulamaları ve uluslararası yetkinlikleri pratik uygulamalarla kazanmayı hedefliyoruz.

İş Analizi ve Test Eğitim programlarımızı Model Bazlı İş Analizi Teknikleri, Test Yönetimi ve Kalite başlıklarında grupladık.

Model Bazlı İş Analizi Teknikleri - (IIBA® - International Institute Of Business Analysis)
Bilgi Teknolojileri uygulama geliştirme alanında verimli, fonksiyonel, kullanımı ve bakımı rahat, yeniden kullanılabilir servis bazlı, en az hata ile geliştirilmiş, proje tahmin ve planlaması kolay, ölçülebilir, testleri yönetilebilir sistemler tasarlamak ve uygulamak en önemli hedeflerin arasında gelir. Bu süreç öncelikle bir yazılımın bileşenlerini bilerek analize başlamayı, iş hedefleri ile ürünleri ve iş süreçlerinin yazılım ortamında nasıl bütünleştirilmesi gerektiğini, yaratıcı ve esnek pratik yaklaşımlarla problemleri anlayıp çözmeyi bir anlamda zorunlu kılar.

Test Yönetimi ve Kalite
Bilgi teknolojisi uygulama geliştirme alanında verimli, fonksiyonel, kullanımı ve bakımı rahat, yeniden kullanılabilir servis bazlı, en az hata ile geliştirilmiş, proje tahmin ve planlaması kolay, ölçülebilir, testleri yönetilebilir sistemler tasarlamak ve uygulamak en önemli hedeflerin arasında gelir. Ancak yazılım ortamları sürecin ve işin doğasından kaynaklanan pek çok hatayı da barındırır. Test geliştirme sürecinin vazgeçilmezidir, her aşamada yapılamalıdır; BT'de kalitenin garantisidir.

Detay bilgi almak için tıklayınız ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder