30 Eylül 2011 Cuma

ICT Summit Eurasia '11 – Bilişim Zirvesi'ne katılıyoruz !

Mirsis, “ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ’11” Bölgesel Finans Çözümleri Konferansı sponsorları arasında yer alıyor.  Etkinlik kapsamında Mirsis Genel Müdürü Gül Düzgider “Finans Sektöründe Yükselen BT ihtiyaçları ve Etkin Kaynak Kullanımı” konu başlığında bir sunum,  “Türk Bankacılığının Teknolojiyle İmtihanı” başlığında panel katılımı gerçekleştirecektir. Aynı zamanda Mirsis Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Dağdelen “Mobil Dünyada Arge ve Innovasyon konu başlığında” Mirsis’in pazara yeni sunmuş olduğumuz Arge yatırımı olan Browse2go ürünü hakkında panel katılımcılığı gerçekleştirecektir.

Mirsis Genel Müdürü ve Yönetici Ortağı Gül Düzgider’in zirve ile ilgili etkinlik öncesi şu bilgileri verdi: “Bilişim Zirvesi’ni, sektörün nabzını tutan ve bilişim dünyası profesyonellerini buluşturan önemli bir etkinlik olarak görmekteyiz. Bulunduğumuz dönem, bilgi işlem ile iletişim dünyasının birleştiği ve sosyal yaşantımızla sayısal mecraların bütünleştiği bir dönem ve hepimiz bu dönüşümü yoğun olarak yaşamaktayız. Sektörümüzün geleceğine inanıyoruz.  Vizyonumuzu dünyaya BT hizmetleri sunmak üzerine kurduk ve yatırımlarımızı o doğrultuda planladık. Türk insanının, geleceğin çalışma dünyasında yadsınamaz katkılarının olacağı fikir birliğimiz. ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ’11 ’in bu amacımız için güzel bir çıkış noktası olduğunu düşünmekteyiz.”

Mobil hizmetler konusunda yeni bir hizmet alanı yaratan, Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin   Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Dağdelen, pazara sundukları ürün hakında şu bilgileri verdi. “Internet’in felsefesindeki özgürlüğe inandıklarını ve mobil uygulamalar üzerine hem bireylere hem de kurumlara yeni bir hizmet alanı yarattıklarını ifade etti. Dağdelen aynı zamanda firma olarak “doğru zamanda, doğru innovasyon” yaklaşımını en başarılı şekilde uygulamak ve global markalara dönüşebilecek ürünler geliştirmek hedefimiz. Browse2Go ‘nun (www.browse2go.com) sınırları aşan, yenilikçi bulut tabanlı tarayıcı teknolojisi kullanan mobil uygulamalarını pazara sunduklarını belirtti.   


Web yayın adresi: http://www.bthaber.com.tr
Ayrıntılı bilgi için:  http://www.bilisimzirvesi.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder